Drukarki dla instytucji publicznych, przedsiębiorstw państwowych i komunalnych zgodne z SIWZ (zamówienia publiczne)

Dostarczanie kompleksowych rozwiązań w ramach realizowania zamówień zgodnie z SIWZ jest jednym z aspektów naszej działalności. Oferując usługi oraz produkty najwyższej jakości, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom oraz wytycznym zawartych  w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Zamówienia publiczne na drukarki, tusze, tonery realizujemy profesjonalnie

Zamówienia publiczne są szczególnie istotnym rodzajem zleceń, w których nie ma miejsca na kompromisy. Dostarczając materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących w firmach państwowych i instytucjach publicznych, skupiamy się na oferowaniu rozwiązań optymalnych dla różnych potrzeb. Dzięki kilkunastoletniej obecności na wymagającym rynku, opracowaliśmy szereg opcji dla wszystkich, którzy chcą drukować sprawnie, tanio i wygodnie.

Drukarki, tusze i tonery oferujemy m.in.:

  • szpitalom
  • szkołom i uczelniom wyższym
  • jednostkom wojskowym i innym służbom mundurowym.
Różne formy finansowania urządzeń drukujących

Mamy świadomość, że zakup drukarki nie jest tani, a jej wybór często stwarza liczne problemy czy wątpliwości. To naturalne w sytuacji, gdy na rynku występują różne modele urządzeń drukujących. Jeżeli stajesz przed dylematem, jaka drukarka i czy w ogóle jest Ci potrzebna, spieszymy z pomocą. Przeprowadzimy profesjonalny audyt kosztów druku i pomożemy  zoptymalizować koszty.

Realizujemy zamówienia publiczne na zakup drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych poprzez różne formy finansowania:
  • leasing
  • wynajem
  • druk w abonamencie
  • zakup jednorazowy urządzenia.
Firmy zlecające przetargi czy zamówienia publiczne mają jasno sprecyzowane oczekiwania względem poszukiwanego sprzętu. Oczekując od niego wydajności oraz długoletniej eksploatacji, mogą polegać na naszych rozwiązaniach, na które składają się wyselekcjonowane wiodących producentów. Duży wybór połączony z fachową pomocą już na etapie wyboru urządzenia stawia nas na silnej pozycji rynkowej w zakresie realizowania zamówień publicznych wg najbardziej wymagających SIWZ.