Wynajem drukarek na atrakcyjnych warunkach

Większość firm w codziennej działalności potrzebuje usług związanych z drukowaniem, kserowaniem, kopiowaniem czy faksowaniem dokumentów. Nie wszystkie decydują się na zakup nowego urządzenia wielofunkcyjnego z obawy przed wysokimi kosztami. Nasza oferta, na którą składa się m.in. wynajem urządzeń wielofunkcyjnych to odpowiedź dla firm, które poszukują taniej alternatywy.

Dlaczego warto postawić na wynajem urządzeń wielofunkcyjnych?

Wynajem drukarek, jaki oferujemy to ciekawa opcja dla przedsiębiorców, ponieważ: wynajem drukarek
  • pomaga obniżyć początkową kwotę inwestycji oraz bieżące koszty użytkowania, ponieważ serwis, diagnostyka i konserwacja są wliczone w kwotę opłaty miesięcznej
  • ułatwia wybór właściwego sprzętu, kiedy już zdecydujesz, że nadszedł czas na zakup lub wymianę własnego urządzenia.
Oferowana przez nas dzierżawa drukarek to proces, który od początku do końca przebiega przy wsparciu profesjonalistów. Nasi specjaliści doradzą w wyborze najlepszego urządzenia, aby ta inwestycja nie nadwyrężyła budżetu i spełniła równocześnie wszystkie oczekiwania.

Wynajem sprzętu biurowego krok po kroku

Interesuje Cię dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych lub drukarek dla Twojego biura? Podejmij współpracę z nami. Pomożemy Ci dobrać sprzęt, dzięki któremu zoptymalizujesz procesy biurowe i obniżysz koszty drukowania w firmie. Jak wygląda w praktyce wynajem sprzętu biurowego w naszej firmie?
  • Nawiąż kontakt z nami – zadzwoń lub napisz, a nasz doradca porozmawia z Tobą o możliwościach, jakie daje dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych.
  • Przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i podpowiemy, która drukarka laserowa czy urządzenie wielofunkcyjne najlepiej wpisze się w specyfikę Twoich procesów biurowych. W naszych zasobach znajduje się szeroka gama drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych –odpowiednich zarówno do małych biur, jak i tych, w których każdego dnia drukuje się tysiące stron dokumentów.
  • Przedstawimy Ci szczegółową ofertę i wskażemy, która drukarka laserowa, atramentowa bądź urządzenie wielofunkcyjne będą odpowiednie. Poznasz wszystkie koszty, jakie będzie pociągać za sobą wynajem sprzętu biurowego – ich wysokość nie zmieni się w trakcie trwania umowy.
  • Dostarczymy urządzenia do Twojej firmy.
  • Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje też kompleksową obsługę serwisową – to my dostarczamy Ci (bez dodatkowych kosztów) tusze, tonery oraz pozostałe materiały eksploatacyjne (z wyłączeniem papieru) oraz zajmujemy się wykonywaniem prac naprawczych i konserwacyjnych.
  • Drukujesz komfortowo i ciesząc się najniższymi kosztami.
  • Fachowe doradztwo techniczne dotyczące całego sprzętu drukującego
  • Konkurencyjne stawki
Poznaj szczegóły już teraz – skontaktuj się i zamów urządzenia drukujące dla swojej firmy!