DLACZEGO DRUK W ABONAMENCIE?

Czy wiesz jakie są koszty druku w Twojej firmie? Najczęściej myśląc o kosztach druku bierzemy pod uwagę zakupu sprzętu drukującego. Później zaczynamy szukać na rynku najkorzystniejszej cenowo oferty na materiały eksploatacyjne. Rzadko bierzemy pod uwagę koszty obowiązkowych przeglądów gwarancyjnych czy też przestojów związanych z usterkami sprzętu. W konsekwencji, po jakimś czasie sam nie wiesz, ile kosztuje Cię drukowanie w Twojej firmie.

druk w abonamencie

Pomożemy Ci nad tym zapanować. Proponujemy rozwiązanie, w którym koszty druku będą przewidywalne i żadne dodatkowe koszty Cię nie zaskoczą.

Koszty druku w biurze dowiedz się więcej

Koszty druku w biurze bardzo często stanowią dużą niewiadomą dla każdego przedsiębiorstwa. Podstawowym wydatkiem związanym z drukowaniem jest związany z zakup sprzętu drukującego. Koszty wydruku w biurze to również konieczność doliczenia innych wydatków związanych z użytkowanym sprzętem czyli materiałów eksploatacyjnych- tonery i bębny lub tusze oraz części serwisowe. Dodatkowo trzeba doliczyć do tego koszty związane np. z wysyłką sprzętu do serwisu w przypadku usterki i koszty samych napraw serwisowych. Czasami zdarza się, że te dodatkowe koszty druku w biurze są wyższe niż wartość nowego w pełni sprawnego urządzenia np. jakim byłaby nowoczesna drukarka laserowa lub urządzenie wielofunkcyjne. Bywa, że wymiana sprzętu na nowy zwraca się w krótkim czasie ze względu na niski koszt wydruku strony w nowych urządzeniach, a to wszystko dzięki wysokowydajnym materiałom eksploatacyjnym.

Abonament na drukowanie co to takiego?

Abonament na drukowanie to nic innego jak wynajem drukarek wraz z obsługą serwisową. Taka opcja stanowi rozwiązanie, dzięki któremu firma jest w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent standardowych wydatków, jakie ponosi z tytułu użytkowania własnego sprzętu.

Druk w abonamencie jak to działa?

Druk w abonamencie można wpływać na zoptymalizowanie comiesięcznych wydatków, jakie związane są z biurową działalnością przedsiębiorstwa.

Zastanawiasz się, jaka drukarka do biura lub jakie urządzenie wielofunkcyjne będzie najlepszym rozwiązaniem? Rodzaj sprzętu oraz typ abonamentu możesz dostosować do swoich oczekiwań. W zależności od nakładów miesięcznych i ilości użytkowników zaproponujemy sprzęt dopasowany o potrzeb:

  • urządzenia drukujące dla małego biura, które nie potrzebuje zaawansowanego sprzętu i gdzie ilość drukowanych dokumentów jest niewielka,
  • urządzenie drukujące dla średniego biura, które przeznaczone jest dla większego grona użytkowników, a nakład drukowanych dokumentów przekracza ok. 4 tysiące stron miesięcznie,
  • urządzenie wysokowydajne (najczęściej drukarka A3 lub urządzenie wielofunkcyjne A3) – dla dużych grup użytkowników, którzy oczekują zaawansowanych rozwiązań np. kontrola dostępu, druk podążający itp.

Druk w abonamencie dlaczego warto?

Drukowanie w abonamencie ma wiele zalet. Dzięki niemu możliwe jest między innymi:

  • przejęcie pełnej kontroli nad wydatkami ponoszonymi z tytułu drukowania w firmie,
  • gwarancja fachowej pomocy w przypadku jakichkolwiek sytuacji wymagających skorzystania z usług serwisowych,
  • oszczędność pieniędzy – abonament jasno określa, jakie miesięczne koszty klient ponosi,
  • wygodne użytkowanie drukarek – to nasza firma zajmuje się monitorowaniem oraz sprawdzaniem stanu zużycia materiałów eksploatacyjnych.
  • Nasi pracownicy – na podstawie przeprowadzonej analizy – pomogą dopasować odpowiedni sprzęt do specyfiki funkcjonowania biura. Ważne jest, aby odpowiednio dopasowana do potrzeb klienta drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne spełniała jego oczekiwania w codziennej pracy.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać odpowiedni plan abonamentowy i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszymi usługami.